Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen irányba kéne mennem,...

Milyen irányba kéne mennem, ha Filmművészettel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Egy ideje biztosra tudom, hogy filmes rendezéssel/forgatókönyvírással szeretnék foglalkozni, úgy érzem megvan hozzá a tehetségem, és a potenciám az elsajátításához. Mint minden magyar középiskolába járó diáknak, nekem is az a problémám, hogy tisztában vagyok vele, Magyarországon ilyen irányba haladni elég vérhugyozós, ezért szeretném tőletek, akik lehetséges tapasztalatokkal rendelkeznek megkérdezni, hogy ha netalántán van esélyem egyszer külföldön, neves filmekben közreműködni, így 17 évesen milyen önképzésbe, vagy lehetőségbe ugorjak fejest.

Gondoltam már tesztelni magamat Youtube-os kisfilmek rendezésével, de nem tudom, hogy ezzel elérhetek e valamit hosszútávon.



2013. febr. 5. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Humánra. Mellette színjátszó, filmkészítés és nem árt ha elkezded képeznia hangodat is időben.


21/L

2013. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

filmművészeti egyetem


de bazi nehéz bekerülni én is oda készülök..

2013. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!