Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ötéves képzésben kapott...

Ötéves képzésben kapott diploma nevének megváltoztatása az MA nevére - lehet ilyet kérni?

Figyelt kérdés

A TO-n nem fognak hülyének nézni? Egyáltalán ki tudnak állítani "még egy" diplomát, vagy mivel nekem még nem ez a végzettségem neve, így nem lehetséges?


A régi rendszerben szerzett szociológus diplomám van, statisztika szakirányos betétlappal. A minap egy kedves HR-es belém kötött, hogy én bölcsész szociológus vagyok és nem áll módjában felvenni, mert a végzettségemben nem szerepel a statisztikus szó. Ezt még el is fogadnám, de aki az új, 3+2 rendszerben végezte el ugyanezt, az továbbjutott! Pedig ugyanott végeztünk, de a korlátolt hülyep***a csak a papíron szereplő szót nézte. Még csak nem is matematikust keresnek, hanem piackutató statisztikust..

Lehet ez csak kibúvó volt mert más okból nem tetszett nekik a képem, de tulajdonképpen nekem is jobban tetszene, ha survey statisztikus lennék, nem pedig szociológus.



2013. febr. 5. 20:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!