Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázásról van szó, Hova...

Puskázásról van szó, Hova rejthetem el? ötletek? Ti hogy szoktatok puskázni mit tudtok ajánlani? Milyen módszerek jöttek be nektek?

Figyelt kérdés
Esetleg miket nem javasoltok, (fiú vagyok) tehát a szoknyás módszer kilőve

2013. febr. 10. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Van egy tuti módszer, eddig még senki sem bukott le vele: rejtsd el a "puskát" a fejedben, és "puskázz" onnan. Ennek a legegyszerűbb módszere a tanulás.
2013. febr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Speciel most nem ez volt a kérdés, de azért köszönöm a válaszodat. :)
2013. febr. 12. 23:34
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek közül választhatsz :3

2013. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
60%
Flakonról leszeded a cédulát, beszkenneled és képszerkesztővel a (pl.) az összetevők listáját átírod a doga anyagára és kinyomtatod a cédulát, majd felragasztod. Ha nem gond, hogy a pad sarkán kint marad az üveged, könnyen másolhatsz észrevétlenül.
2013. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én úgy szoktam puskázni, hogy átlátszó a tolltartom, és kis cetlikre kis betűkkel leírom a puskát.

A tanárnak sejtése sincs, hogy én úgy írom le az anyagot. A cetlik a tollak miatt amúgy sem látszanak, szóval ez egy jó kis ötlet. :)

Az előttem szóló ötlete is jó.

Esetleg ráírod a padra az anyagot, és amikor tanár nem figyel akkor lenézed és írod a lapodra.

2016. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!