Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok azokat a...

Ti is utáljátok azokat a tanárokat akik viccesnek hiszik magukat?

Figyelt kérdés
Mert mondanak egy faviccet és nevet rajta a háromnegyed osztály.az egynegyed része meg vagy nem érti a viccet vagy humortalannak találja.szerintem a háromnegyed osztály is humortalannak tartja.nektek mi a véleményetek erről?

2013. febr. 11. 13:46
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem is csak nyalizni akarnak a tanarnak azert rohognek vagy mert az egyik rohog es a masik a baratja vagy tart tolle o is nevet de ez szerintem is fura..
2013. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen tanárral nem találkoztam:) Aki viccesnek gondolta magát, tényleg az is volt:):)
2013. febr. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
egyébként én ezért egy tanárral konfliktusba kerültem mert nem nevettem a faviccein.azóta mond rám dolgokat(depressziós,pesszimista)és egyfojtába szivat.a tanárról még annyit kell tudni hogy amikor vettük angolból hogy mi a kar ő humorból aztmondta hogy "Heil"és úgytette a kezét mint a náci Németországban(természetesen ezen is nevettek a gyerekek)
2013. febr. 11. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a háromnegyede nem utálja. Egyébként ha a tanítási stílusához tartozik, ne merőltetett, akkor jó.
2013. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azokat a tanárokat nem utálom, de azokat a diákokat, akik csak nyalizásból nevetnek, igen! :D

Nekem is volt olyan tanárom, aki nem volt vicces, és inkább szenvedtünk a viccein, de nem volt gond vele. Senkit sem szívatott, hogy nem nevet. Meg szerintem ez azért jobb, mint a tipikus monotonan tanító tanárok

2013. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem. Bár lehet, hogy én még nem találkoztam olyannal, aki annak hitte magát. Akin röhögtem, az tényleg vicces volt. És hidd el, nem voltam soha tanár kedvence.

Nem lehet, hogy te nem érted a viccet? Vannak ilyen emberek.

2013. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én értem a viccet, mert én vagyok az osztályban a koronázatlan király a humorban.szóval ő mondja a favicceket,meg az újságból vett vicceket(általában az újságban béna vicc van).
2013. febr. 16. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!