Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SOS! Honnan szerezzek csütörtö...

SOS! Honnan szerezzek csütörtökig saját készítésű képet egy házi úszómedencéről?

Figyelt kérdés
Nem mehetek be csak úgy egy idegenhez hogy hagy fényképezzem már le :S Tudtok valamit? Esteleg a neten olyan képet amiről el lehet hinni hogy én csináltam és téli.
2013. febr. 11. 17:29
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Na az pont nincs :D
2013. febr. 11. 17:36
 12/38 anonim ***** válasza:
90%
ahogy medencétek sem.
2013. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Hogyne jönnének már rá. Nekünk is volt ilyen osztálytársunk, a szemébe nem mondtuk sose, de a háta mögött röhögtünk rajta. Ilyeneket nyomott, hogy az apja ügyvezető igazgató (egyszemélyes egyéni vállalkozó volt) meg az anyukája bement otthon az irodába és ott látta, hogy (öten, majd hatan laktak egy két szobás lakásban és az íróasztalt hívta irodának) meg 17 ezer forint volt a nadrágja (kilógott belőle a címke, amire az volt írva, hogy CREATOR egy kínai "márka") meg ilyenek. Ő azt hitte mindenki beveszi, közben midnenki tudta, hogy folyton kamuzik, meg felvág a semmire.
2013. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ilyen feladathoz miért kell "felvágós" képeket készíteni? Én magam részéről ezeket fotóznám le:

-gitárom

-ecseteim, festékeim

-varrógépem

-fülhallgatóm

-az összes könyvem egy kupacban a szobám közepén (:D mondjuk utána pakolhatnék jódarabig)

... szerintem olyan dolgokat vár el az osztályfőnökötök ami hobbihoz kapcsolódik.

2013. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha esetleg olyan dolgot fényképeznél le ami kapcsolódik is?
2013. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok ilyen... Én tudom mit mondok. Senki nem jönne rá.
2013. febr. 11. 17:38
 17/38 A kérdező kommentje:
Nem nem hobby. Háziállat, család, személyes tárgyak ilyenek. De azért köszi :)
2013. febr. 11. 17:39
 18/38 anonim ***** válasza:
de tudod,hogy ez nagyon gáz? minek akarsz felvágni azzal amid nincs és esetleg sosem lesz? hány éves vagy? 14?
2013. febr. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Fényképezd le a 22 centi péniszedet. Ja, az sincs?
2013. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Milyen? basszus, nem hinném, hogy számítógépezésen kívül nem csinálsz mást szabadidődön kívül... ha szeretsz focizni, akkor akár a foci cipődet is lefotózhatod... ha meg a medencével egészen véletlenül az úszás iránt érzett szereteted akarod bizonyítani akkor pedig fotózd le az úszósapidat rajta az úszószemüvegeddel... nem kell sok fantázia ehhez a feladathoz
2013. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!