Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Autóvezetés tanfolyamon...

Autóvezetés tanfolyamon nektek könnyen ment, hogy egyszerre annyi felé figyeljetek?

Figyelt kérdés
Rutinpályán csak 4 órát voltunk, a városban most volt a 10. órám. De a vezetés technikai részén kívül alig tudok még figyelni a táblákra, gyalogosokra, kereszteződésre stb. Nem tudom, hogy csak nekem megy lassan, vagy mindenkinek nehéz-e az elején.

2013. febr. 11. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem midnenkinek. Kell még pár óra még megszokod, gondolom az oktatód is fokozatosan próbálja mondani, hogy mire figyelj.. Ne pánikolj! :)
2013. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezert volt szerintem hulyeseg, hogy megszuntettek a kulon rutinvizsgat.. Egyebkent termeszetes, hogy ilyen problemad van, nem veletlenul kellett oda korabban az a vizsga, mielott kiengedtek forgalomba.
2013. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Turelem. Menni fog az!:) Ido kell mig megszokod.
2013. febr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az amit írtak tényleg hülyeség volt hogy a rutin vizsgát törölték vagy ha már törölték is azzal nem lenne probléma de a tanpályán belül addig annyi időt el kellene tölteni amig a tanuló megszokja az autót mert ha az meg van akkor már a forgalom is könyebben fog menni.


És így is voltam én annó hogy meg volt a rutin vizsgám pánikszerüen lefulladtam mert olyan volt a forgalmi helyzet de ne aggódj ez teljesen természetes.


Neked is menni fog csak sose menj gyorsan kezdőként én pl amikor vizsgáztam 45 km el mentem 50 helyett ahol meg 30 as zóna volt ott értelem szerüen 25 azért nem tudott buktatni persze volt hiba vonalam lassú haladás indokolatlanul ez legyen a legnagyobb baj. :D


Persze az oktatódat kérdezd ki mert az is a baj ahány oktató annyi szokás ahogy tapasztaltam jó pár kategóriát meg csinálam minden oktató máskép mondott mindent. :)))


Nyugi foglak én még téged autópályán látni 130 al ;))))


Jó tanulást és majd sikeres vizsgát! :)))

2013. febr. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

ha megvan az az adottságod, hogy vezetés közben majdnem mindenre tudj figyelni, akkor jó vezető leszel. ha nincs, akkor azt sosem fogod elsajátítani. állandóan zavarni fog az a sok közlekedő körülötted, pláne a rengeteg tábla, gyalogos, aki csak a bosszantás miatt létezik.


sajnos senki nem hiszi el, hogy mindenhez idő kell. szégyellik az emberek a kocsijukra kitenni a T betűt, pedig az sok mindentől megvéd...egy évig használod, és olyan rutinod lesz, hogy ihaj...

2013. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a T betű tényleg nem hülyeség mondjuk nekem nem volt sosem és azért mert kocsim sokáig nem volt és amikor céges autóra ültem oda nem lehetett semi T betüt tenni.. :D


Soknak látom én is autónak hogy T betű matrica van kint annyiból védi meg hogy nem dudálják le ..


De nem 100 % os védelem az sem inkább csal 70% védelmet az de jobb mint a semmi igen! :)

2013. febr. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a biztatást :-)

Ha még olvassátok a válaszokat: leírnátok, hogy ti hány óra vezetés után mentetek vizsgázni? Elég a 30 óra, ha a tanfolyam előtt soha nem vezetett az ember?

2013. febr. 15. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
haveromnak elég volt, én még csak most tartok huszonvalamenyni óránál, de azt mondta az oktató, hogy minden esélyem megvan 30 után egy sikeres vizsgára. Neked is menni fog! 15 óráig kb én is eszméletlen szarul éreztem magam a verdában. Azóta kezd tisztulni a dolog :D
2013. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
5ös ez hülyeség. Eleinte nekem is kemény volt mindenre odafigyelni, de egyre jobban megy, ez nem képesség hanem tanulás kérdése, megfelelő ütemben kell a feladatokat végrehajtani, és akkor nem lesz gond. Jó, én sem vagyok perfekt vezető, de mindig jobban megy:)
2015. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!