Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj-s képzés probléma, valamit...

Okj-s képzés probléma, valamit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Cukrásznak tanulok,de megutáltam.Ott akarom hagyni a sulit,de ha otthagyom,akkor vissza kell fizetni a pénzt,amivel az államkincstár támogatott(ez kb.eddig fél millió).Valahogy el lehet intézni,hogy kiléphessek úgy a suliiból,hogy ne keljen visszafizetni?Vagy még egy évet végig kell szenvednem ezen a szakon?

2013. febr. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Én semmiképpen nem hagynám ott a helyedben. Hacsak nincs a farzsebedben ennyi pénz, akkor már csak az anyagiak miatt sem. Egy év, azt guggolva is kibírod és lesz egy szakmád. Lehet, hogy most nem kedveled, de később még nagyon jól jöhet!
2013. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy egyedüli válaszadó vagyok, de jól le vagyok pontozva. Ha valaki másképp gondolja, miért nem írja le a "helyes megfejtést" ? V agy a kérdezőnek nem tetszett a válaszom? Néha tényleg úgy érzem, hogy felesleges válaszolgatni, mert úgyis csak lepontozzák az ember lányát.
2013. febr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam
2013. febr. 13. 18:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig elsősorban a kérdezőnek kéne. Na mindegy. Sok sikert.
2013. febr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az igaz,hogy anyagi szempontból jobb ha elvégzem a szakot,de ha még sikeresen le is vizsgázok,akkor se fogok cukrász lenni,szóval felesleg+nem akarok még 1 évet ott rohadni.A kérdésre meg valaki válaszoljon lécc
2013. febr. 13. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!