Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha voltál 1 hetes cserediák...

Ha voltál 1 hetes cserediák programon (szóval nem 1 éves külföldi tanulásra gondolok) mi a véleményed róla, megéri? Milyen szintű nyelvtudás kell hozzá? (ahová mennék nem angol a hivatalos nyelv, szóval a csrepár is csak tanulja a nyelvet)

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 18:25
 1/2 anonim válasza:
Nem én hanem pár osztálytársam volt cserediák programon, de nem kell hozzá semmilyen nyelvtudás! (2 hetes volt) Vicces volt mert ügye csak mutogatni tudtak, hiszen nem tudtak egymás nyelvén beszélni! Hát 30 euróba került, és szerintem megéri mert 3 országba is mentek 2 hét alatt! (Csehország, Szlovákia, és Lengyelország) Sok nevezetességet is megnéztek, kedves családokhoz kerültek, és egy pár idegen szót is megtanultak! Menj el egy ilyen programra, szerintem megéri! (Persze ha nem kerül sokba)
2013. febr. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nagyon drága lesz , mert iskola szervezi
2013. febr. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!