Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha matekbol gyenge vagyok...

Ha matekbol gyenge vagyok tényleg megtilthatja a tanár hogy éreccségizzek belöle?

Figyelt kérdés
és akkor hogyan tovább?
2013. febr. 20. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tilthatja meg, de ha olyan vagy matekból mint helyesírásból akkor meg se próbáld
2013. febr. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, nem a matek az egyetlen gyengéd.

Amúgy nem megtiltja, hanem simán megbuktat. És akkor valóban nem érettségizhetsz.

"és akkor hogyan tovább?"

Évismétlés.

2013. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mi
2013. febr. 20. 11:37
 4/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"és akkor hogyan tovább?"

Évismétlés


Előtte javítóvizsga. De egyébként igen. Év végén megbuktat, és nem mehetsz érettségizni. Ha csak matekból nem mész át, akkor a többi tárgyból érettségizhetsz, de nem kapsz bizonyítványt. Augusztusban javító vizsga, ha az sikerül, akkor ősszel érettségizhetsz matekból is. Ha nem, akkor évismétlés, mint azt már itt írták.

2013. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de tuti megken mert utál
2013. febr. 20. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarból mész? Mert a nyelvtanra még gyakorolni kéne...Megbuktat egyszerűen és úgy nem mehetsz érettségizni.
2013. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem tom h fogsz "éreccségizni" nem csak matekból de magyarból is!! xD
2013. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!