Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Két javító emelt szintű...

Két javító emelt szintű érettségit szeretnék tenni. Ha jól értesültem akkor ez nekem 60 ezer forint lenne. Ha nem tudom ezt az összeget befizetni március 1-ig, akkor nem is felvételizhetek idén?

Figyelt kérdés
E-felvételin jelentkeznék. Március közepén betudnám fizetni,de a család nem engedheti most meg magának ezt az összeget! :/ van vki hasonló helyzetben? o.o

2013. febr. 20. 12:11
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis a március 1 a jelentkezés határideje vagy a pénzbefizetésé is?
2013. febr. 20. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is emelt szintezek, de csak egyet csinálok, így 25 ezer. Neked a kettő 50 ezer. Nyilván van egy határidő és ha azt nem tudod betartani, akkor sajnos nem mehetsz érettségizni. Ha ez felsőoktatási felvételihez szükséges és az adott szakon kötelező az emelt szint, akkor felesleges jelentkezni, mert nem fogják elfogadni az E hiányában.
2013. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. febr. 20. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Még annyit, hogy márc.1 a jelentkezés határideje és ahhoz már csatolni kell a csekket.
2013. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!