Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MŰISZ-től mennyi időután...

MŰISZ-től mennyi időután kaptatok viszajelzést?

Figyelt kérdés
Akik jelentkezett már nálluk munkára, titeket mennyi idő után értestettek?

2013. febr. 23. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Azonnal. Úgy léptem be, hogy bementem, kérdeztem, hogy van-e valami munka, volt munka, kötöttünk rá szerződést és ezzel együtt be is léptem hozzájuk.


Azóta pedig, szintén vagy bemegyek, vagy felhívom őket, hogy mi újság; ha van munka, adnak, ha nincs, akkor nem. Milyen visszajelzésre gondolsz?

2013. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja rájöttem, gondolom emailben jelentkeztél egy, a honlapon meghirdetett munkára. Na ez az a mód, ami után sose fognak pont téged felhívni, hogy mehetsz. Először nyilván azok közül válogatnak, akik már tagok, és azok közül is inkább olyanokat küldenek, akik már voltak hasonló munkán.

Azaz neked új emberként tényleg inkább telefonálgatni vagy személyesen bejárni kéne.

2013. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ha párszor már voltál a közvetítésükkel dolgozni, akkor ők is felhívnak téged, vagy küldenek sms-t, ha valami hasonló munka van, hogy elsők között értesülj róla.


Na, harmadik nekifutásra csak sikerült leírnom mindent.

2013. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm. Terveztem, hogy bemegyek hozzájuk, ha nem írnak. Így viszont nm fogok várni... :D
2013. febr. 23. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!