Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kötelezőként kell olvasnunk...

Kötelezőként kell olvasnunk az Anyegint. Most kezdtem csak el még az első fejezetet, de hát ez valami borzalom. Lesz ez még jobb?

Figyelt kérdés
Először a csávó valami beteg nagybátyját kívánta a halálba, aztán a nőket stírölte egy színházban, utána valami filozófusok körében idézgettek régi költőket, most meg valami tengerparton van, és eddig bírtam. Ez egy haldokló politikus életének utolsó, elcseszett LSD parádéja. Fog javulni ez a helyzet? Vagy csak még rosszabbodni fog?
2013. febr. 23. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már az eleje se tetszik, nem jönnek be az ilyen régi művek (nekemse) akkor ugysem fog tetszeni késöbb se.
2013. febr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kötelezők röviden, tuti módszer:)
2013. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én filmen néztem meg. Nem szeretem az ilyen kötelező olvasmányokat, régiek, némelyiknek értelmét se látom, de az Anyegin film tetszett. Érthetően, tisztán fel van vázolva minden, nem is annyira régi feldolgozás. Talán olyan 2-2,5 órás.

Érdemes megnézni ha a könyvvel nem boldogulsz.

2013. febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!