Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A munkaügyin keresztül csecsem...

A munkaügyin keresztül csecsemő-és gyermekápoló képzés felvételi vizsgán miket kérhetnek? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék bejutni!!

2013. febr. 23. 21:25
 1/6 anonim válasza:
Szia!Én is jelentkeztem ilyen képzésre,Miskolcon.márc.26-án reggel lesz tesztírás.Annyi mindent olvastam ezekről a tesztekről.Van aki IQ-tesztet ír v.általánosságok ismerete:EU csatlakozás stb.Szoc.gondozó tanfolyamon azt írták h közmondást kellett kiegészíteni,népbetegséget felsorolni stb.Szóval nem lettem okosabb:)Amire én jelentkeztem ahhoz+angol modul is van,azt se tudom ez mit jelent.Soha nem tanultam angolt pedig szakmám és érettségim is van.
2013. márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jah és ha hamarabb mennél tesztírásra,írd meg létszi mi volt.köszi.én szorítok neked!
2013. márc. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia. Köszi, én is remélem hogy sikerült! :) Ma voltam felvételin, 9:15-kor kezdődött az írásbeli. Előtte elmondták hogy muszáj lesz tanulni, készülni, mert nagyon nehéz lesz. Nem szabad az injekciótól félni ( nálunk az egyik lány ezért ott is hagyta ) ! Itt 3 év lesz 1 évbe belesűrítve. Aztmondták hogy a képzés után valószínűleg egyből lesz munkahelyünk ( gondolom ahova gyakorlatra fogsz járni ) . Az írásbeli vizsgában nálunk volt matek, helyesírás, a Himnusz 1. versszakát kellett kiegészíteni, a többi inkább arról szól hogy te milyen vagy! Az elbeszélgetés résznél nálunk mindenkitől mást kérdeztek, tőlem pl biológiával kapcsolatban kérdeztek. Meg ami ugye alapkérdés, hogy miért ezt a szakot választottad. Tőlem azért kérdeztek biológiából mert látták hogy abból érettségiztem. Meg meséltem nekik hogy szoktam gyerekekre vigyázni és ebből adódóan megint kérdeztek. Jaa, és az iskoláról kérdeztek ahova jártam. Nagyjából ennyi. Remélem tudtam segíteni! :) Én már holnapután megtudom az eredményt! De nem érzem jónak. :(
2013. márc. 12. 20:03
 4/6 anonim válasza:
Szia!Matek?Pl-ául?Átváltás vagy egyenlet v más?Bioszból mit kérdeztek?Csak azért mert 36 éves vagyok szóval nem most érettségiztem:)A tanulással nincs bajom,család mellett államvizsgáztam szociálpedagógiából,de még hiányzik a nyelvvizsgám.Így nem sokra megyek vele:(Ez a tanfolyam érdekel,mert imádom a kisgyerekeket.Mindenképp írj hogy sikerült-e,nagyon szorítok neked,jó volna ha olyan emberek tanulhatnának ,akik tényleg szeretnék is csinálni,nem pedig akik azért jelentkeznek,h épp legyen valami amivel kitöltik az idejüket.Sokan voltatok?
2013. márc. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia. Hát mégse tudtam meg majd csak hétfőn. A matektól nem kell félni, egyenlet meg átváltás nem volt benne, nálunk inkább csak szorzások. Tőlem azért kérdeztek biológiát mert látták hogy tavaly érettségiztem. De ha az elbeszélgetésre ugye behívnak, akkor ne mutasd az érettségit! De nemhinném hogy kérdeznének mivel nem mostanában érettségiztél! Gyerekekkel kapcsolatban kérdeznek inkább, mivel ez ugye róluk szól! Én is gyerekek mellett szeretnék dolgozni mindenképp, dehát ezt is néha olyanok tanulják akiknek nem kéne! Amúgy majd kiderül hogy felétek mit fognak kérdezni, de nálunk ez volt. Szorítok neked hogy sikerüljön! :)
2013. márc. 15. 12:13
 6/6 anonim válasza:
Köszi.írj ha van eredmény:)
2013. márc. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!