Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ponthatár kérdés? SZTE

Ponthatár kérdés? SZTE

Figyelt kérdés

SZTE-TTIK biológia

Tavaly 256 embert vettek fel, és 258 volt a ponthatár.

Idén 250 embert vesznek fel maximum. Így mennyivel növekedhet a ponthatár?

(Tudom, hogy nem lehet megjósolni, de egy körülbelüli pontemelkedést/csökkenést mindig lehetett mondani előre.)

Szerintetek?



2013. febr. 23. 22:50
 1/8 bensdorp ***** válasza:
100%

Nem, semmi relevánsat nem lehet mondani, legfeljebb hasraütés-szerűen tippelni. Mivel még ha feltételezzük is, hogy a tavaly szegedi biológiaszakra felvételiző évfolyam és a mostani tudása megegyezik, akkor is az fogja eldönteni a ponthatárt, hogy milyen nehézségű érettségiket állítanak össze a sok tárgyból.

Persze ha néhány tippre van szüksége a lelkednek, akkor tessék: 264 pont.

2013. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak ne menjen 340 fölé, és akkor minden rendben
2013. febr. 23. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy majd a Károlyi Koleszba gyere:DD
2013. febr. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 300 fölé nem fog menni, elég kevés ponttal is be lehet jutni (sajnos, nem sajnos). Na de majd az első évben kihullik a fele:P
2013. febr. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsó

figy, én tavaly érettségiztem (most csak bioszból fogok)

ötös lett a magyar, az angol, a matek, négyes a töri, emelt szinte hármas az info, és emelt szinten hármas a fizika

törin, filozófián és földrajzon kívül mindenből ötös voltam év végeken


most ezzel csak azt akarom mondan, hogy nekem nincs olyan hű de sok pontom, de nem azért, mert hülye vagy lusta vagyok

nem feltétlen igaz az, hogy aki bekerül a minimális pontszámmal, az kibukik az első félév után

és persze az sem igaz, hogy aki bekerül 499 ponttal, az kítünő diplomát fog kapni

2013. febr. 24. 00:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam ilyet, ha rád céloztam volna, akkor megszólítottalak volna :P
2013. febr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem is fog nőni a ponthatár.
2013. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minek emelteztél kettőből? Amúgy nem rám tartozik, bocsi. de remélem felvettek SZTE-re, vagy oda ahova szerettél volna menni. Amúgy sztem jó ötlet egy-két évet kihagyni egyetem előtt, sokan ott rontják el hogy elkapkodják 17 évesen és azt sem tudják mit akarnak.
2014. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!