Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb kérdőív...

Melyek a legjobb kérdőív szerkesztő oldalak?

Figyelt kérdés
Szakdolgozathoz állítottam össze kérdőívet. Van benne olyan kérdés, ahol képeket kell pontozni ill. véleményezni. Tudtok olyan kérdőív szerkesztő oldalakat, ahol erre van lehetőség?

2013. febr. 24. 13:42
 1/2 anonim válasza:

Hali!


Ha ingyenes kell, és elég, ha max. 250-en töltik ki, akkor: qualtrics.com, én ezt használom több program kipróbálása után.

Grafikát tartalmazó kérdést még nem tettem fel vele, de elvileg tud. Többféle kérdéstípusnál is be lehet tenni képet. Keresd őket a Multiple Choice, a Rank Order vagy a Constant Sum kérdéscsoportok között.

Kell egy kis idő, amíg kiismered magad rajta, de szerintem menni fog.

2013. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ. Elég a 250, mert min. 100 embernek kell kitöltenie. Az eredményekből ez is csinál grafikont meg ilyen statisztikákat?
2013. febr. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!