Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha 31 évesen...

Mit tegyek, ha 31 évesen rájöttem, pályát szeretnék módosítani, de pénzem nincs tanulmányokra?

Figyelt kérdés
Miért ilyen drága ma itthon tanulni? Ok, első diploma (államilag finanszírozott), első OKJ-s képzés ingyenes. De ennyi? Ha valaki szeretné átképezni magát, akkor az minimum, OKJ-s szakmák esetében 2-300.000 Ft? A másoddiplomáról pedig ne is beszéljünk. Munkanélküli központ nem hiszem, hogy támogatná a tanfolyamomat, mert már részt vettem egy általuk támogatott nyelvtanfolyamon, kb. 10 éve. Mit tanácsoltok? Tudtok esetleg olyan suliról, képzésről, ami ingyenes? Sok minden érdekelne, pl. alternatív orvoslás, kineziológia, pszichológia. De sok más terület is. A lényeg, hogy a szakmámban nem szeretnék dolgozni, mert még a víz is lever, ha arra gondolok, hogy vissza kell mennem dolgozni.
2013. febr. 24. 15:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol?Milyen szakképesítésed van?Van már diplomád?
2013. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Közgazdászként végeztem, de nem akarok dolgozni ezen a területen, teljesen mást szeretnék csinálni. Nincs munkám, éppen állást keresek.
2013. febr. 24. 15:49
 3/20 anonim ***** válasza:
Mikor végeztél?
2013. febr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
A következő kérdésem hogy szakma szempontjából nem ártana tudni hogy milyen nemű vagy!?
2013. febr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és 3 éve végeztem, de közgazdászként nem dolgoztam, csak "sima" irodai munkám volt eddig, tehát ügyintéző, adminisztrátor, de gyűlöltem mindig is. Teljesen más irányba szeretnék továbblépni. De pénz nélkül nagyon nehéz. :-(
2013. febr. 24. 16:06
 6/20 anonim ***** válasza:
És államilag támogatott képzésben tanultad a közgazdaságot vagy költségtérítéses képzésben?
2013. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Valamint 2005-ben kezdted a fősulit vagy 2006-ban?Mert az is számít!
2013. febr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ja bocsi ha jól számolom akkor 2007 körül..
2013. febr. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetnél egy olyan alapképzésre amit szívesen tanulnál
2013. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Költségtérítéses képzésre jártam főiskolán, ott szereztem a közgazdász diplomám, ha jól emlékszem 2003-ban kezdtem, és talán 2010-ben végeztem. Azért is tartott ilyen sokáig, mert halasztottam, meg a záróvizsgámat is csak akkor csináltam meg, mikor már muszáj volt, mert időközben rájöttem, hogy nem akarom ezt csinálni, de már be akartam fejezni, ha elkezdtem. OKJ-s szakképesítésem is van, azt pedig 2002-ben csináltam, azt hiszem.
2013. febr. 24. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!