Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem valóak a nők...

Szerintetek sem valóak a nők tanárnak?

Figyelt kérdés

A férfi tanárokat sokkal jobbnak tartom. A nők nagy része, agresszív, provokatív, és rájátszik, hogy ő a "kemény tanár", majd ő megmutatja.


Ezzel a viselkedéssel élvezhetetlenné teszik a saját órájukat, mert minden diák inkább görcsöl, mint figyel. A férfiaknál ez nem gond, lehet fegyelmet tartani és érdekes órát levezetni agresszió nélkül is.


Nyilván vannak olyan női tanárok akikre ez nem igaz, én is ismerek ilyet. De szerintem általánosságban ez az igaz, nem légbőlkapott általánosítás.



2013. febr. 26. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban légből kapott általánosítás, hogy a nők nem valók tanárnak. Körülbelül annyira nem, mint amennyire a férfiak.

Az viszont már lehetséges, hogy a mai iskolai viszonyokat - diák és szülői magatartást - figyelembe véve, inkább kisportolt férfitanárokra lenne szükség. Csak ebben az esetben azt még nem tudom, ki fogja megtanítani a tananyagot.

2013. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt nem tapasztaltam. Nem hiszem, hogy nem függő. Nőben és férfiban is láttam már olyat aki nem tud rendet tartani és olyat is aki túl agresszív. Eddig három olyan tanárom volt akire azt mondanám tökéletes. 2 nő, 1 férfi. Attól függ milyeneket fogsz ki, aztán általánosítasz :)
2013. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem hát! Én még mágján is elégetném őket, nem-e boszorkányok!
2013. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez a tapasztalatod kérdező. de azért ne általánosíts már légy szíves. nekem összességében több jó tanárnőm volt, mint tanárom. Jófejek, együttműködőek, voltak, és tudtak tanítani. A férfiak között is volt jófej, de gyakoribb volt, az ún. keménykedős, aki csakazértis megmutatja, ki a főnök.
2013. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%
Szerintem teljesen igazad van!
2013. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én középiskolámban pont, hogy a férfi tanárok nem tudtak fegyelme tartani. Tönkretettük az összes órájukat.
2013. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont, hogy a férfi tanárokkal voltak problémáim: az egyik gyenge kezű volt, a másik meg szadista barom, a harmadik szétszórt...


A rosszindulatú tanár nemtől függetlenül képes egy életre elvenni a diák kedvét a tantárgytól.

2013. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a férfiak nem valók tanárnak, mert annyira hidegek, a nők sokkal közvetlenebbek.
2013. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!