Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Telces nyelvvizsga esetében...

Telces nyelvvizsga esetében melyik kiállítási dátum kell? (felvételivel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Az e-felvételinél meg kell jelölni a kiállítási dátumot, ott a keménykötéses több nyelvűét kell vagy az angol nyelvűt amelyik részletezi az eredményeket és csak egy lap? 20 nap eltérés van a kettőnél.

Légyszi segítsetek, nem szeretnék semmit sem elrontani.


2013. febr. 26. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A keménykötésest, amire az van írva, hogy államilag elismert nyelvvizsga.
2013. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) kicsit túlparázom :)


És esetleg azt megtudnád mondani,hogy ha ügyfélkapun keresztül hitelesítem akkor is vissza kell küldeni azt a lapot?

Nem teljesen világos, mert azt írja,hogy nincs más teendőm, de a lap szerint pedig aláírva be kell küldeni!?

2013. febr. 26. 22:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Mármint milyen lapot?

Én tavaly jelentkeztem online ügyfélkapuval, és nem kellett semmit papíron csinálni.

2013. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hú, nem tudom így elmagyarázni. Miután az ügyfélkapuval hitelesítem érkezik a válasz,hogy

"Az Ügyfélkapun keresztül történő hitelesítés sikeres volt!

Elektronikus jelentkezésének hitelesítésével kapcsolatban további teendője nincsen.

Státusz

Az Ön jelentkezése hitelesített, vagyis ezzel kapcsolatban további teendője nincsen.


Amennyiben a jelentkezési határidőig még szeretne adatot módosítani, vagy dokumentumot feltölteni, akkor előbb a Hitelesítés visszavonása gombra kell kattintania. Figyelem! Ha visszavonta hitelesítését, akkor a szükséges módosítások elvégzése után újra kell indítani a hitelesítési folyamatot!


Az alábbi gombra kattintva megtekintheti egyben a már hitelesített adatait, amelyek a jelentkezési határidőt követően automatikusan bekerülnek a központi felvételi nyilvántartásba.

Természetesen ezt az adatlapot Önnek nem kell visszaküldenie, hiszen Ügyfélkapu segítségével Ön már hitelesítette jelentkezését!"



van alatta egy olyan,hogy hitelesítő adatlap nyomtatása

az meg így kezdődik:


"Hitelesítõ adatlap - 2013. szeptemberben induló képzések

Felsõoktatási intézménybe elektronikusan jelentkezõk számára.

Kérjük, hogy az adatlap benyújtása elõtt az alábbi információkat feltétlenül olvassa el!

A hitelesítõ adatlap az elektronikus jelentkezés hitelesítésére szolgál.

Kérjük, hogy az aláírt és kinyomtatott hitelesítõ adatlap összes oldalát - célszerûen ajánlott küldeményként - jutassa el postai úton az alábbi

postacímre:

Oktatási Hivatal, 1380 Budapest Pf. 1190

A postára adás határideje: 2013. március 11.

Kérjük, hogy a hitelesítõ adatlap benyújtása elõtt ellenõrizze, hogy az esetleg korábban kinyomtatott adatlapon, a jelentkezõ

aláírásának kerete alatt - a lap jobb oldalán - látható ellenõrzõ kód megegyezik-e az e-felvételi felületén az Ellenõrzés és hitelesítés

menüpont alatt aktuálisan megnyitható adatlap ellenõrzõ kódjával! Amennyiben ezek nem egyeznek, akkor a hitelesítõ adatlapot újra ki kell

nyomtatnia és az új hitelesítõ adatlapot kell aláírásával ellátva beküldenie, ellenkezõ esetben a korábbi verziójú adatlap (annak korábbi,

idõközben megváltozott adattartalma) miatt az elektronikus jelentkezés nem kerül hitelesítésre!

A rendszer által generált hitelesítõ adatlapra kézzel vagy géppel ráírt módosítást nem fogadunk el!

Nyilatkozom, hogy a Felsõoktatási felvételi tájékoztató - 2013. szeptemberben induló képzések c. kiadványokban foglaltakat

tudomásul veszem.

Kérjük, hogy aláírását az alább látható keretben helyezze el! Aláírásával a hitelesítõ adatlap oldalain szereplõ minden adatot hitelesít!"


bocs kicsit hosszú de nekem (és az ismerőseimnek) ez nagyon magas

2013. febr. 26. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, ezt neked nem kell beküldeni.

Ez a hitelesítés egy másik formája, amikor online töltöd ki az adatokat, de nem ügyfélkapuval, hanem postai úton aláírással hitelesíted.

Mivel te ügyfélkapuval hitelesítetted, ezt nem kell elküldened.

2013. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!