Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leírnátok nekem a középiskolás...

Leírnátok nekem a középiskolás dolgokat? Többi lent!

Figyelt kérdés

-Hogy oldjátok meg a WC-zést

-Mit csináltok a szabadidőbe?

-Tudtok tanulni?

-Jó a kollégium?

-Mit kell vinni a kollégiumba?



A válaszokat előre köszönöm!Jah és még annyi , hogy az nem gáz,hogy óvónő szeretnék lenni és csak lányok leszünk?Vagy az inkább jó?



2013. febr. 27. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogyan hogyan oldják meg a WC-zést? Van amelyik koleszban minden szobához van, van ahol x szobára jut egy.

A koleszoknál van kimenő, szóval délután tanulószoba előtt lehet csavarogni. Utána tanulószoba, és általában a koleszok többségében van valamilyen szakkör, foglalkozás(filmklub pl.)

Tanulni ott a tanulószoba, de ha több időre van még utána szükséged, elmehetsz keresni egy helyet.

Az hogy jó-e, a kollégiumtól függ.

Ruhát, tisztálkodási eszközöket, könyvet(tankönyvet de gondolom ez egyértelmű), és még olyan dolgokat amire szerinted szükséged lehet.

Szerintem nem gáz, lehet csak jobban jársz.

2013. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii!
2013. márc. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!