Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok mondani diákmunkát...

Bmx.r99 kérdése:

Tudtok mondani diákmunkát vagy valami tippet hogy keressek pénzt?

Figyelt kérdés

És nem olyanokat hogy zsebpénz pl azért hogy elmosogatok.


Köszi a válaszokat!



2013. márc. 1. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Diákmunkát nem itt kell keresned, hanem regisztrálj be diákmunka közvetítőhöz. Van egy csomó, ne mondd hogy nem találsz! :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el szórólapozni, arra mindig keresnek embereket!
2013. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A fent említett oldalakon kívül az álláskereső oldalakon is lehet találni diákmunkát.Én munkanélküli vagyok,és sokszor látom hogy bizonyos munkákra csak diákokat keresnek.Én pl nézelődtem adminisztrációs munka után,nem egy olyan hely volt,ahol diákokat kerestek ilyen munkakörre.Bár ez azért jobb mint mondjuk valamilyen fizikai munka,szóval lehet hogy kapkodnak az ilyen helyek után jobban,nem tudom...
2013. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ja és a műisz állítólag elég jó,én a rébusznál is voltam,az nem tetszett annyira. műisznél csomagolási,illetve címkézési munkát vállaltam.500ft körül volt a nettóbér. rébusznál négyvalahány ft volt a kasszázásért. tescoban... az volt a legrosszabb az összes közül. igaz hogy ülsz,de elég sok volt a bunkó vásárló... a hab a tortán,hogy elvileg hiány volt a kasszában,és azt levonta tőlem a tesco. nem akartam elhinni hogy 7000ft hiányt csináltam,ma sem nagyon hiszem el. 500ft felett levonják a hiányt a fizetésedből. tehát ha 500 akkor még nincs gond,501 ft esetén viszont már ennyit levonnak tőled. úgyhogy ennyit a tesco kasszázásról...
2013. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*négyszázvalahány ft
2013. márc. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!