Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül más is aki...

Van rajtam kívül más is aki nem jelentkezett egyetemre/föiskolára?

Figyelt kérdés
valami okj-s szakmát szeretnék.csak én vagyok így ezzel?nem akarok még 4évet tanulni ..
2013. márc. 2. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan nem jelentkeztek, nem vagy ezzel egyedül.
2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is OKJ-ra fogok menni, igaz én jó tanuló vagyok és azért mehetnék főiskolára, de igazából nem akarok, mert az már még bonyolultabb lenne, és nincs olyan szak ami igazán érdekelne, meg vagyonokat sem akarok fizetni érte.

Meg a másik indokom az hogy rengeteg diplomás van munka nélkül, vagy gyári munkát végeznek, egyszerűen nem lehet velük idehaza elhelyezkedni, de még nagyon külföldön sem, csak ha penge vagy az adott nyelvből akkor is még necces a dolog. Én is nézegetem a hiányszakmákat és annak megfelelően keresek valami képzést, mert már sajnos nem az az elmélet működik hogy "csináld amit szeretsz" Hanem olyat csinálj amire még van igény, és el lehet vele helyezkedni.

Nekem most a logisztika az amin gondolkozok, vagy leszek asztalos, esetleg fuvarozó, vagy gépkezelő. Mert ugye ezekkel még lehetne valamit kezdeni, vagy még az autószerelés az ami megfordult már bennem.

2013. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én jelenleg okj-t végzek és már nekem sincs kedvem tovább tanúlni
2013. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!