Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik szakot válasszam?...

Melyik szakot válasszam? Cukrász vagy szakács?

Figyelt kérdés
Választanom kéne de nem tudok imádok sütni , de főzni nem igazán. azt hallottam , hogy a szakácsokra még van kereslet , de a cukrászokra már nincs és így nem tudok dönteni. am középsuli után fősulira szeretnék menni.

2013. márc. 3. 17:08
 1/2 ThisIsMyName válasza:
Én is pont ebben a helyzetben vagyok. Annyival vagyok jobb helyzetben, hogy egyikhez sem értek és végül úgyis egy gyárban kötök ki. :)
2013. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyu, szerintem azt csináld, amit szeretsz! Ha később úgyis fősulira mész, akkor ott úgyis megtanulod a szakács szakmát is (pl egy vendéglátó szakmenedzser szakon), persze csak ha ez irányba mész majd. De ha mégsem mennél tovább vendéglátásra, akkor is lesz még lehetőséged szakácsnak tanulni, ha nincs kereset a cukrászokra. De te döntesz.:)
2013. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!