Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Körülbelül hányan jutnak...

Körülbelül hányan jutnak tovább egy OKTV harmadik fordulójára?

Figyelt kérdés
Informatika 1-ből jutottam be a 3. fordulóra. Keresgéltem a neten, de semmi ilyesmire vonatkozó információt nem találtam, csak egy 2011-es kérdésben írta valaki, hogy max. 30-an mehetnek tovább. Viszont szerintem ez túl szép és jó, hogy rögtön 25 többletponttal kezdjek :D Köszi a választ előre is! :) 17/L

#OKTV #informatika #3. forduló
2013. márc. 4. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:

31-en jutnak tovább egészen pontosan, azt hiszem :)

nem tudom miből áll egy informatika oktv, de van ismerősöm, aki 10.-es, és már a második év, hogy bejut a 3. fordulóba, programozásból és a másikból is, ami nem jut most eszembe, hogy mi.

amúgy nem 25 pont szerintem, inkább 40. tekintve, hogy megemelték, és első tizes helyezésért 100 pont, 11-20. helyezés 60 és 21-30. pedig 30 pont, vagy talán 40, nem tudom, lényeg, hogy nézz utána :D

sok szerencsét a továbbiakban is. remélem azzal tisztában vagy viszont, hogy csak akkor kapod meg a többletpontot, ha érettségi követelmény az informatika ott, ahova jelentkezel

2013. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Alkalmazásnak hívják, arra megyek :D Igen, utána megtaláltam egy cikket ahol írták hogy megemelték a pontokat, és sajnos azt is tudom hogy pl. bölcsészkaron senkit se érdekelne az esetleges 100 pontom...:/

Viszont az ismerősödet nem értem, mert én eddig úgy tudtamhogy az utolsó két évben lehet jelentkezni OKTVre, de most utánajártam, és: ".

Az OKTV-re idén is azok a középiskolások jelentkezhetnek, akik nappali tagozatosok, idén vagy a következő tanévben érettségiznek, vagy még csak 10. évfolyamosak, de már előrehozott érettségit tettek az adott tantárgyból."

Na mindegy, azért köszönöm szépen :)

2013. márc. 13. 00:36
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, lehet valamit kavirnyáltak akkor, mindenesetre 9.-ben emelt infó érettségije volt.. :D
2013. márc. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!