Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tanítóira hogy néz ki az...

Tanítóira hogy néz ki az orvosi alkalmassági?

Figyelt kérdés

SZTE-JGYPK- Tanító alapszakra szeretnék menni, és elvileg kell csatolni orvosi alkalmasságit, csak nem tudom, hogy van-e esetleg neki valamiféle formanyomtatványa, vagy ha nincs, akkor mégis mit tartalmazzon.


A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2013. márc. 5. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én postán kaptam egy papírt ahol leírták, hogy kell tüdőszűrő lelet, és háziorvosi igazolás. Azt leadtam az alkalmasságin és ennyi (szte jgypk óvodapedre felvételiztem tavaly)
2013. márc. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor kaptad azt a papírt?
2013. márc. 8. 15:51
 3/3 anonim válasza:
Még én sem kaptam semmilyen papírt, amit ki tudnék tölteni...írtam emailt, de azt írták, hogy már postázták az alkalmassági behívóval együtt, viszont én nem kaptam semmit, ráadásul nekem nem is kéne behívó, mivel már februárban megcsináltam az alkalmasságit, csupán az eü. lap kellene....
2013. jún. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!