Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha az ELTE gyógypedagógiai...

Ha az ELTE gyógypedagógiai karára szeretnék menni, akkor kell biológiából érettségiznem?

Figyelt kérdés
Utána olvastam és nem írták, hogy kötelező lenne.. Viszont pár embertől meg azt hallottam, hogy nekik anno még kellett érettségizniük belőle.

2013. márc. 6. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Nem kötelező, de ott van a felvételi tantárgyak között, szóval elő fog fordulni a suliban, ezért célszerű:)
2013. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2013. márc. 6. 16:18
 3/6 anonim válasza:
Nincs mit, én is oda készülök, én mondjuk emeltezek bioszból :)
2013. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bensdorp ***** válasza:

Így van, nem kötelező.

Az egyik felvételi tárgyad kötelező jelleggel a magyar lesz, a másik pedig biológia vagy idegen nyelvek közül választható.

2013. márc. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na ez remek :) úgy tervezem hogy az egyik nyelvből emeltezek, mert az szerintem sokkal jobban sikerülne mint egy emelt biosz :)
2013. márc. 7. 21:09
 6/6 anonim válasza:
Nem kötelező, de arra készülj fel, hogy sok az anatómia, ennek előjelzője az, hogy lehet biosszal is felvételizni. Egy másodéves gyógypedagógia hallgató
2013. márc. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!