Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot érdemes...

Milyen ajándékot érdemes venni osztályfőnöknek? Részletesebben lejjebb

Figyelt kérdés

Nem ballagunk, 10-es osztályról lenne szó, de nagyon sokat tett az osztályért. Pedagógusnapra szeretnénk adni az ajándékot, de ötletek alig ha vannak, ha meg vannak, azok az általános ajándékok (virág, gravírozott toll, könyv, stb.)

Szeretnénk valami különlegeset, emlékezeteset adni Neki, megfogalmazhatatlanul sokat tett a közösségünkért.


Nőről van szó, történelem tanár.


Értelemes válaszokat köszönöm.



2013. márc. 6. 16:26
 1/2 anonim válasza:

Lenne egy ötletem, nem tudom tetszeni fog-e...

Ugye bár töri tanár. Szerezhetnétek valami olyan képet amiről nem rég tanultatok anyagot. Leginkább olyat amin "személyek" vannak és azoknak a feje helyére beragaszthatnátok a ti arcotokat. Persze ez lehet, hogy ez nem éppen egy jó ötlet... :// Akkor viszont szóba jöhet: vicces videó, képgyűjtemény(fotóalbum az osztályról meg ilyen alkalmakról mikor együtt vagytok vagy ilyesmi)

Azt lenne jó megtudni mit szeret és akkor aszerint választani neki "méltó" ajándékot ;)

Sajnálom, ha nem segítettem. Nem jutottak jobbak hírtelen az eszembe...:/

2013. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyből Raffaello Az athéni iskola c. festménye jutott az eszembe.

Megkérdezem az osztálytársakat, hogy ők mit szólnak hozzá. :)

2013. márc. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!