Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaly a ME-n gazdinfóra 240...

Tavaly a ME-n gazdinfóra 240 volt a ponthatár, idén ezt mindenképp emelni fogják? Vagy ez csak attól függ hogy túl sokan jelentkeznek-e?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy fog emelkedni a ponthatár. És nem feltétlen attól függ.
2013. márc. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és szerinted milyen emelésre lehet számítani? Elképzelhető, hogy akár 70-80 pontot is dobnak rajta?
2013. márc. 7. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

hány pontod lesz, hogy ennyire fontos, hogy 240 vagy 300 lesz-e a ponthatár? egyébként szerintem 300 alatt fog maradni, de ha ennyi pontot nem tudsz összeszedni, akkor érdemes elgondolkodni, hogy tényleg egyetemre akarsz-e menni

az informatikai szakokon elég sokat kell tanulni!!

2013. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, a Miskolci Egyetem a többi egyetemhez hasonlóan nagyon szar helyzetben van anyagilag, így szükségük van minél több hallgatóra hogy fent tudják magukat tartani (mindegy h fizetős-e a hallgató vagy államis). Emelni tuti fognak a létszámszűkítés miatt, de sztem idén drasztikus emelés nem várható, már csak azért sem mert nagyon kevesen jelentkeztek állítólag idén egyetemre/főiskolára. Viszont jól írják, ha ennyire félsz a pontemeléstől akkor neked a gazdinfó egy pokol lesz, mivel nagyon sokat kell tanulni, és szerintem aki 300 ponttal kevesebben rendelkezik, sztem nem nagyon való felsőoktatásba... ha fel is veszik kibukik. Tapasztalom a környezetemben...
2013. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!