Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentkeztem egy suliba és a...

Teknikál kérdése:

Jelentkeztem egy suliba és a 32 helyen vagyok és 16 embert vesznek fel van-e esélyem bekerülni még?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a 16 ember közül nem mind első helyen jelölte meg ezt szakot és őket felveszik oda, ahova első helyre jelentkeztek, akkor automatikusan kiesik pár ember. Ez így működik. Szóval talán van esély, bár necces, mondom attól függ, hogy hányan jelölték meg első helyen ezt, amit te is.

Amúgy a mi sulinkban szinte mindig pár emberrel többet vettek fel, mint amennyit meghirdettek, reménykedj, hogy nálatok is ez lesz. Illetve nálunk annak idején többen is fellebbeztek és annak köszöntően még felvették őket. Ugyan nem tudom, hogy ez miként működik, de nekik sikerült.

2013. márc. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!