Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok ingyenes okj-s...

Hol találok ingyenes okj-s masszőr képzést?

Figyelt kérdés
Van ilyen és még nincs okj bizim így úgytudom az első okj-s bizit állami pénzem szerezhetem meg nappalin vagy estire is ingyen járhatok. Eddig egy helyet találtam csak az kicsit unszimpatikus volt és szeretnék mást keresni de nem találok ilyen okj képzést.

2013. márc. 8. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen iskolarendszerű képzést tudsz keresni az ingyenes az első szakma megszerzéséig. Helyedben az Oktatási Hivatalba mennék érdeklődni, biztos van egy teljes lista ott az iskolákról.(hol tudják hogy milyen képző intézmények vannak ha nem ott szerintem) A kérdésedre válaszolók is csak a google találatokat tudnak linkelni esetleg. (ezt meg te is megtudod csinálni)
2013. ápr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
PTE-SZESZI
2014. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!