Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 2013-as év első féléves...

A 2013-as év első féléves (tehát febr-junius) bursa hungarica ösztöndíjat mikor fogják utalni (vagy legalább kb)? Vki már megkapta?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 18:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés. Az állami rész valahogy "folyamatosan el felejt jönni". Persze ha te tartoznál 10 ft-tal az államnak, már a TEK dörömbölne.
2013. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én még nem kaptam meg, de tavaly április 20-a körül, tavaly előtt pedig április 10-én küldték, szóval jövő hónapban már biztos jön.
2013. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
én se kaptam,pedi elvielg a papírban amit kaptam at írták majd márciustól jön
2013. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anheszenamon válasza:
Én sem kaptam még, az önkormányzat elutalta valaholva....ettől kezdve semmi.....eddig egy fillért nem kaptam!
2013. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak a mi egyetemünkön nem működik a rendszer, de úgy látom máshol sem. Pedig nagyon ideje volna már hogy jöjjön.

Van olyan akinek ez sokat számít (pl nekem)...

2013. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
ti mennyit szoktatok kapni ?
2013. ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
A múlt héten kaptam egy hivatalos üzenetet, hogy megkapom, de egyébként egy ilyen papírt még decemberben vagy januárban az önkormányzat is kiküldött, de a pénz még sehol és neptunban sincs még feltüntetve, nem tudom mikor akarják kiutalni. 5 hét és vége a félévnek...
2013. ápr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
énsem kaptam, de már tényleg utalhatnák már, mert kéne a pénz nagyon...
2013. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de bízzunk benne hogy hamarosan küldik.
2013. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Azóta van már valakinél valamilyen változás? Mondjuk az intézményit kiírták vagy kapott vmi hírt róla?

Én még semmit nem látok és nem is tudok semmit.

2013. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!