Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondanátok meg az...

Hogyan mondanátok meg az ofőtöknek amikor megkérdezi h mik akartok lenni h ugyan az mint ő?

Figyelt kérdés
Esetemben töri földrajz szakos középsulis tanár szeretnék lenni. De hogy mondjam meg ha kérdezi? nem fogja azt gondolni h gyerekes vagyok és utánzom őt vagy hogy a babérjaira akarok törni? esetleg azt h a nyomába se érhetek majd?

2013. márc. 10. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túlmagyarázni én annyit mondtam neki, hogy földrajz szakra megyek. Ő összerakta, hogy akkor nagy valószínűséggel tanár leszek, és már azt tervezte, hogy oda megyek vissza gyakorlatra hozzá.

Általában örülnek neki, végül is egy tanárnak az dicsőség ha megszeretett veled egy tantárgyat.

2013. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát ez tök jó :)

remélem velem is így lesz.

2013. márc. 11. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!