Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-as munkaügyi által...

ThisIsMyName kérdése:

2013-as munkaügyi által támogatott képzésekről tudnivalók?

Figyelt kérdés
Például idén mennyi a támogatás havonta? Napi szinten hány órát kell az iskolában tölteni? Minden fontosabb dolog érdekelne. Akár 2012-ből is.

2013. márc. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én tavaly csináltam ezt, akkor havonta 32 ezer körül kaptunk pénzt, pontosan már nem emlékszem. Minden órán ott kellett lenni, csak orvosi igazolással lóghattunk az órákról, de az is megvolt szabva hogy mennyit lehet, mert azt hiszem csak pár napot lehetett.

5 hónapos képzés volt ebből, szünet nem volt közbe, 1 nap se, csak amikor ünnep nap volt.

Szerintem idén is ugyanennyi lesz, barátnőm most fog menni ilyen képzésre, de még nem tud semmit hogy mi mennyi lesz meg hogyan stb....

2013. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is most megyek, ezért is érdeklődöm. Úgy értettem, hogy naponta mennyi a tanítási idő? 45 percesek mondjuk 4-5ször? :) Megköszönném a választ.
2013. márc. 12. 19:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Még valami! A hétvégék szabadok ?
2013. márc. 12. 19:30
 4/5 anonim válasza:

Ez sok mindentől függ.... Amire én jelentkeztem, oda minden HÉTKÖZNAP kell járna, reggel 8tól délután 3-4 óráig és 11 hónapos, szóval ha bekerülök akkor nincs tavaszi, se nyári szünet.. ilyen ez. Valamit valamiért. :)

Támogatás pedig 40valahányezer ft.

2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vártam én szüneteket. :) Csak a hétvégékben reménykedtem, hogy az szabad nap. :)
2013. márc. 18. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!