Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten hol, melyik iskoláb...

Budapesten hol, melyik iskolába érdemes/lehet elmenni Krupié/Croupie/Kártyaosztó tanfolyamra?

Figyelt kérdés

Kerestem google-ban, találtam 1-2t, de nem voltak valami színvonalasak, meg már januárban el is indultak. Olyan tanfolyamot keresek, ami tényleg megéri, mert híres, stb, mint pl mixer iskolák közül a BOLS. De persze nem csak a legkomolyabb tanfolyamok érdekelnek, minden tanfolyam, amit tudtok, csak annyit fűzzetek hozzá, hogy szerintetek az mennyire népszerű, komoly, híres, stb.

És olyat is hallottam, hogy van, ahol ingyenes az oktatás, mert hogy utána fel is veszik az illetőt dolgozni oda, és a béréből vonják le! Ez nagyon érdekelne! Köszi!



2013. márc. 13. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kaszinoban
2016. jún. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még sehol nem találtam
2016. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!