Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit dolgozzak, milyen irányban...

Mit dolgozzak, milyen irányban tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és mivel az idei tanévben (10-edik) ajánlja a tanár, hogy tegyem le a földrajz érettségit, ezért most kéne eldöntenem, hogy mi is leszek valójában, mivel lehet hogy a későbbiekben más kell, nem földrajz, akkor meg ... Igazából van egy elképzelésem, pénzügy szakra mennék tovább, de mivel oda matek emelt szint kell, ami nem igen megy, nemtudom hogy fog-e sikerülni, meg nem is tudom, hogy akarom-e én azt. A töri, földrajz, fizika jól megy és valamelyst érdekel. A többi tantárgy iránt semleges vagyok.
2009. szept. 14. 20:10
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak előnyödre válik, ha leteszed. Gondolom gimibe jársz, nem kell attól eldönteni, hogy mi akarsz lenni.Hallgass a tanárodra, nem zárja ki a földrajz érettségi a többi tárgyból valót. Ha úgy érzed,töri, földrajz, fizika jól megy, akkor ezekből kéne emelt szintüzni, majd a fősulin az mindenképp előny lesz.Sok sikert!
2009. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A földrajzot sokan azért választják választottnak, mert nagyon könnyű. Én hármas voltam belőle, szóbelire tanultam csak és simán meglett az ötös, nem kellett "tanulós" tantárgyra plusz készülnöm még utolsó évben.
2009. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!