Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért baj ha 12 igazolatlan...

Miért baj ha 12 igazolatlan órám van? 30-tól rúgnak csak ki, az meg még messze van, nem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az is "baj", ha akár csak egyet nem tudsz igazolni-> ergo semmi sem bizonyítja, hogy olyan halaszthatatlan ügyed lett volna, ami miatt nem tudtál részt venni az óráidon. Nem érzed a súlyát? Munkahelyen sem kedv kérdése lesz bejárni dolgozni.
2013. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
utolsó azért ne ess túlzásba, én gimiben nagyon sokat lógtam a munkahelyemen meg soha... :)
2013. márc. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én sulimban az ELSŐ igazolatlan után küldték postán a levelet haza, hogy értesítsék róla a szülőket. Nagyon is helyesen. 36-an indultunk, 29-en jutottunk el az érettségiig. Ez a 7 tanuló mind egytől egyig igazolatlan hiányozgatással kezdte, szóval egyáltalán nem jó ha "természetes"-nek titulálja be a kedves kérdező. Az meg pláne siralmas, ha az iskolából való kirúgáshoz viszonyít...
2013. márc. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért van ennyi? Sokat késel reggelente, vagy nem bírod a töltelékórákat. Ha nem fontos tárgyakról vagy dolgozatokról lógsz, szerintem nem éppen egy halálos bűn.
2013. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol voltál azon a 12 órán suli helyett? Az a baj így első ránézésre kissé felelőtlennek tűnsz. sosem ahhoz kell viszonyítanod hogy hol a határ amiért kirúgnak, hanem az legyen a mérce hogy mik a kötelező dolgaid. Ha többet nem hiányzol igazolatlanul nem akkora tragédia. De ha ez tendencia akkor az életben sem leszel megbízható.
2013. márc. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Synesztro válasza:
mondjuk mert megvonhatják tőletek a családi pótlékot, ill. az új jogszabályok szerint, mostmár akár 20.000Ft ra is büntethetik a szüleidet te szerencsétlen. A párom szinte napi rendszerességgel szab ki ilyen típusú bírságokat szegény szülőkre, akik ha nem tudják befizetni, akár le is csukhatják miattad a szüleidet 4-5 napra mint a huzat. Az ilyen tírpákok miatt mint te tart ott a fiatalság ahol tart. Dolgozni is luxus lesz? Azért jársz suliba hogy bejárj, mert az a dolgod. Esküszöm ilyenkor én szégyenlem a pofám, pedig én is 25/F vagyok, de már 17 éves korom óta bejelentett munkahelyem volt, 1 évben 1 vagy annyi igazolatlanom sem volt, ha mégis kvára szégyeltem magam érte. Le lehet pontozni, teszek rá, de rohadtul unom, hogy ilyen felelőtlen h.lyéken múlik majd sokszor az, hogy pár normális dolgozó ember megtarthatja e az állását, vagy se, mert esetleg megcsinálja majd a munkahelyen is a saját kis balhéját.:@
2013. márc. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nagykorú vagy, akkor a 12 igazolatlannak csak annyi a következménye, hogy sz@r lesz a magatartás jegyed, az viszont nem számít semennyire továbbtanulásnál. Viszont tényleg figyelj oda, hogy nehogy meglegyen a 30...
2015. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!