Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen esélyeim vannak,...

Milyen esélyeim vannak, milyen munkát tudok vállalni érettségivel, és egy középfokú angol nyelvvizsgával?

Figyelt kérdés
Utolsó éves vagyok az egyetemen, de lehetséges, hogy családi és anyagi okok miatt nem tudom befejezni, csak pár év múlva (hiányzik egy két tantárgyam, a szakdolgozat és az államvizsga)

2013. márc. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek: 23 éves lány vagyok, érettségim van és középfokú angol nyelvvizsgám (meg egy szakmám amit azért csináltam mert tetszett) gyártósoron kivülre sehova nem tudok jelentkezni mert mindenhova szakmát kérnek vagy szakmai tapasztalatot... (komolyan, még mosogatólánynak se vettek fel mert nincs munka) volt két hely ahova felvettek feketén adminisztrátorként, egy-egy hónapot voltam után, miután a fönök szexuális kezdett zaklatni eljöttem.


de elég ha felmész a munka.hu-ra (munkaügyi központ weboldala) és szét nézel az állások között....

2013. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van tanulói jogviszonyod, akkor diákmunka.
2013. márc. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ez nem túl bíztató...
2013. márc. 19. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!