Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Közmunka vagy munkaügyi...

Közmunka vagy munkaügyi központos tanfolyam?

Figyelt kérdés

Közmunkára hívtak de indul tanfolyam ami érdekelne.

A gond hogy a felvételi időpontja a közmunka kezdése után van.

Mit tegyek?


2013. márc. 19. 17:51
 1/7 Bari Zoltán válasza:
Szia A kérdést mindenféleképp tisztázd a munkaügyi központban lévő ügyintéződdel hogy ha elválalod a közmunkaprogram munkáját akkor a tanfolyam kezdetekor ha felvételid pozítiv lesz akkor abba hagyhatod e a közmunkát arra az időre ameddig a tanfolyam tart mert azt hiszem van rá lehetőség
2013. márc. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bari Zoltán válasza:
természetesen elfelejtettem tehát a tanfolyamot részesítsd előnyben ugyan is azt a lóvét kapod sőt lehet hogy többet de ez nem 100 % ék de viszont ha ugyan azt a lovét kapod akkor is lesz egy Okj bizid amivel egy kicsit előrébb vagy ez az én véleményem
2013. márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed.

Szerintem is a tanfolyam marad.

Ha nem sikerül még mindig mehetek közmunkára.

Ha először közmunkára megyek nem mehetek tanfolyamra utána hisz foglalkoztatva leszek.

Megkérdeztem.

2013. márc. 27. 11:04
 4/7 anonim válasza:
Én is a tanfolyamot ajánlom,márt csak azért is mert ott tanulhatsz valami újat,amivel talán később el is tudsz helyezkedni.
2013. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha nem kapok semmiféle ellátást(szocisegély.) és jelentkezek tanfolyamra aztán onnan kapok pénzt, amiatt behívhatnak közmunkára ?
2013. márc. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bari Zoltán válasza:
10:57 esnek nem mert ugyan is a tanfolyam idejére kapod csak a pénzt utánna megint semmit és csak azokat küldhetik ki dolgozni akik regisztrálva vannak szoc segélyre
2013. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Értem ,köszönöm.
2013. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!