Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítségét szeretném kérni,...

Segítségét szeretném kérni, sajnos beiratkoztam a Ring Alkalmazott Művészeti Szakképző (1114 Vásárhelyi Pál utca 4-6) ebbe az iskolába, műszerész tanfolyamra?

Figyelt kérdés
De a suli nem indult mert nem volt meg a létszám.Ezért vissza szeretem volna kérni a pénzemet(137-ezer Ft),már két hónapja megy a pénzem visszafizetése,de valahogy nem akarják utalni a pénzem.Számtalanszor voltam bent,de csak hitegetnek.Mit tudok csinálni?Hóvá tudok menni ebben az ügyben?még nem voltam ilyen helyzetben kérem ha tud segítsen!Köszönöm!
2013. márc. 22. 14:08
 1/4 anonim válasza:
100%
Valószínű ,hogy lenyúlták a pénzt. Menj be hozzájuk megint és mond meg ha nem adják vissza pénzt feljelented őket.
2013. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írj egy feljelentést csalás miatt ellenük szép okosan megszerkesztve. Azzal menj el hozzájuk, tedd le az illetékes elé, hogy olvassa. Ha végzett közöld vele, hogy most hazafelé adod be a rendőrségre, ha nem fizetnek most kp a kezedbe.


Fognak.

2013. márc. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. válaszoló javaslata tetszik. Menj be hozzájuk, és mondd meg, hogy most kéred a pénzed, vagy elmész a rendőrségre feljelentést tenni.


Ha nem adják, menj, és tedd meg a feljelentést. Majd a rendőrök tudni fogják, hogy mi legyen a pontos vád.

2013. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves sorstár!


A férjem hasonlóképpen járt, 2013. májusában kifizettük a 200 e ft-os burkoló tanfolyamot, azóta semmilyen képzés nem indult ténylegesen. E-mailen kaptunk értesítést, hogy elindul a képzés még órarendet is kaptunk azonban a megadott időpontokban nem volt semmiféle képzés a megadott helyen.

A megkeresésekre nem reagálnak, csak ígéreteket kaptam eddig semmi mást. Ezért érdeklődök, hogy az Ön ügye hogyan ért véget, visszakapta a pénzét, vagy időközben elindult a képzés?

2014. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!