Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetvédelmi egyetem színtéve...

Nemzetvédelmi egyetem színtévesztéssel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok, és most fogok érettségizni...Már nagyon rég elhatároztam, hogy én a nemzetvédelmi egyetemre fogok menni..Direkt katonai ismeretekből érettségizem, 3éve edzek, valamint sportolok mellette..A tesitanárommal legyakoroltuk a fizikai alkalmasságit, és 100%osan meg is tudom csinálni..

VISZONT...Bele sem gondoltunk a szüleimmel, hogy az, hogy én színtévesztő vagyok kizáró ok lehet...Körbekérdezgettem pár oda járó ismerősömet, és azt mondták, hogy volt ilyen babos könyv..Szóval rettenetesen ráparáztam a dolgokra...

Szerintetek lehetséges, hogy ezért ne vegyenek fel az egyetemre? Rettenetesen zavar, hogy az álmom egy ilyen hülyeség miatt megbukhat már az elején..

Mit gondoltok? Esetleg valakinek tapasztalat?



2013. márc. 23. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, visszautasíthatnak, de a mértékétől is függ. Azért jobb ha megkérdezed sulitól vagy valahonnan. Én is színtévesztő vagyok és pilóta szerettem volna lenni kiskorom óta. De így nem lehetek és ez volt az álmom.

A mértékét úgy értem, hogy nem csak babos könyvvel, hanem műszerrel is megmérik, hogy mennyire vagy színtévesztő.

2013. márc. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!