Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munkát vállaljak ha...

Milyen munkát vállaljak ha sok a szabadidőm?

Figyelt kérdés
Dolgozom, tehát van rendes munkahelyem, de munkabeosztásom úgy néz ki hogy 3 nap melózom, 3 nap itthon vagyok és ezen 3 nap alatt(amikor itthon vagyok) arra gondoltam hogy foglalkozhatnék valamilyen melóval(akár ideiglenesen is), ami plusz jövedelmet hoz, csak még azt nem tudom hogy mivel? Ötleteket várok, ti mivel foglalkoznátok? Külvárosban lakom családi házban tehát van saját kert stb.
2013. márc. 24. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
én biztos valami motor szervizt csinálnék :) meg talán kertészkedés :)
2013. márc. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kertészkedés alatt mit értesz? Milyen növényt érdemes nevelni?(van pár gyümölcsfa, nyáron zöldséges ilyesmi) A motorszervizhez meg sajna vállalkozói kell ha jól tudom és nem is nagyon értek a dologhoz :)
2013. márc. 24. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Termessz olyan növényeket, amiket el lehet rakni télire. Befőttnek, lekvárnak valók. Zöldbab, zöldborsó a fagyasztóba. Savanyúságnak valók. Ezeket mind érdemes megtermelni, és nem is túl bonyolult. Kifejthetem bővebben is, tudom, hogy mivel érdemes foglalkozni, és mit érdemesebb inkább megvenni a zöldségesbe. :)
2013. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!