Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 22 évesen érettségivel (sajnos...

22 évesen érettségivel (sajnos szakma nélkül) milyen gyorstalpaló vagy egyéb tanfolyamot érdemes elvégezni, hogy munkám is legyen?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami most aránylag jól fizet és maximum 1 évig kell tanulni,vagy az jobb lenne ha csak pár hónapos tanfolyam lenne...Tudtok ilyet?

2013. márc. 25. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány vagy? Gyorstalpaló?? Cukrász, szakács?? A többit ha tudom azt hogy mi érdekel. Biosz..kémia, műszaki tárgyak, informatika, vagy gazdasági tárgyak..stb..És persze milyen állással lennél elégedett?
2013. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,és őszintén megmondom én olyan állással lennék elégedett ami jól fizet,mivel ami tetszene az nem tartozik ebbe a kategóriába.
2013. márc. 25. 14:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként babysitterre gondoltam de nem tudom,hogy itt az országon belül is jól járnék-e vele,vagy esetleg óvodába felvennének-e ilyen végzettséggel..
2013. márc. 25. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy olyan gyorstalpaló nincs ami 1 év vagy pár hónapos és utána jó állásod lesz tutira. Lehetetlent kérdeztél. Olyan van hogy elvégzel egy műkörmös tanfolyamot, elkezdesz dolgozni és amikor kialakult a vendégköröd jól keresel. Csak az a nagy kérdés az ilyen szolgáltató szakmákba hogy kialakul e..mert azért sokan nem tudják kivárni hogy tele legyen a naptáruk előjegyzéssel, és már irányba kezdenek el dolgozni, mert azért ilyen szakmáknál veszteséget is lehet bőven termelni. De ez nem pár hónap, inkább több, na nem a tanfolyam, hanem amíg kialakul a vendégkör. Amennyiben fix fizetéses állásra vágysz, és jól fizetőre, na ez a nehezebb kérdés. Vegyész technikusokat láttam hogy keresik, esetleg vendéglátó végzettség, és a felszolgálónak van mellékes jövedelme is. Igazából még a ritka vagy több nyelveket beszélők tudnak jó kis irodai állást maguknak szerezni. Ha beszélsz nyelvet akkor mondjuk telepített idegenvezető sem rossz. Már nem is jut eszembe ami normálisan fizetne, és nem egy nagyobb lélegzetű egyetemi végzettség kellene hozzá.
2013. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
gyerekekre felügyelni..hát ha kifogsz egy jól szituált családot akkor keresel vele, de azért a jól fizetőtől messze van. Óvoda vagy bölcsőde..oda végzettség kell, és egyik sem jól fizető állás.
2013. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

engem a testvérem zaklat, hogy OKJ vagy felsőbbfokú képzés helyett miért nem megyek gyorstalaplóra, na a váléaszo az hogy a pár hónpos gyorstalpaló max akkor jó ha már van valami szakmád és kell a továbbképzés, magában semmit sem ér

2013. ápr. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!