Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MEgtudnátok mondani hogy...

MEgtudnátok mondani hogy mikor lesz kirakva a végleges felvételi jegyzék a netre? Már 1 hete el lett küldve a módosítás, akk. mit vacakolnak ennyit? MÁR nagyon idegesít ez a várakozás h. nem tudjuk hogy fölvettek e vagy nem!

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 14:24
 1/10 anonim válasza:
Én is pont egy hete küldtem el a módosítást. Sajnos azt írták hogy április 25.-én tudjuk meg a véglegeset. Amugy engem is nagyon idegesít, sok suli fel se teszi a honlapjára az eredményeket csak a suliba van kint, de nem tudom hogy mit kell ezen ennyit vacakolni, soknál már most megvan hogy kiket vesznek fel, csak nem rakják ki.
2013. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A felvételit hirdető középiskolák elküldik a felvételről vagy elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak 2013. április 25.

[link]

2013. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen de már ellőtte csak kirakják a netre nem ?? hát én nem tudok addig várni !!!!!
2013. márc. 25. 15:16
 4/10 A kérdező kommentje:
április elején csak kirakják már, sztem!!!!
2013. márc. 25. 15:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Április negyedike előtt semmiképpen, hiszen a sulik is addigra kapják meg a felvételi központtól a pontos listákat. Utána már rajtuk múlik, hogy ezt mikor hozzák nyilvánosságra.
2013. márc. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 doracell ***** válasza:

[link]

2013. 03. 25.

A Felvételi Központ elektronikus formában megküldi a középfokú iskoláknak a hozzájuk jelentkezettek névsorát ABC sorrendben.

2013. 04. 04.

A Felvételi Központ a módosító tanulói adatlapok alapján kiegészíti az ideiglenes felvételi jegyzékben közzétett névsort.

2013. 04. 08.

A középfokú iskola igazgatója a végleges felvételi jegyzéket (rangsor, felvehető létszám, a biztosan fel nem veendők listája) megküldi a Felvételi Központnak (elektronikus úton és írásban).

2013. 04. 19.

A Felvételi Központ egyezteti az elektronikusan és levélben érkezett igazgatói döntéseket, kialakítja a végeredményt az igazgatói döntések és tanulói adatlapok egyeztetése alapján, és elküldi azt a középfokú iskoláknak (egyeztetett felvételi jegyzék).

2013. 04. 25.

A felvételt hirdető középfokú iskolák megküldik a felvételről vagy az elutasításról szóló értesítést a jelentkezőknek és az általános iskoláknak.

2013. márc. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 doracell ***** válasza:
Bocs, az lemaradt, hogy ezt arra írtam, hogy nem ápr 4 hanem 19 a végleges döntés időpontja.
2013. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hamarosan. Jövő héten már biztos ki lesz!!!!!
2013. márc. 26. 12:29
 9/10 A kérdező kommentje:
mikor rakják már ki, ucsó nap???
2013. ápr. 18. 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Van amelyik suli ki sem rakja, csak a levelet küldi jövő héten.
2013. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!