Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy tanár...

Bratilla kérdése:

Lehetséges, hogy egy tanár azért kedvel jobban egy diákot, mert az minden helyzetben a szemébe néz és nem fél tőle?

Figyelt kérdés
Én mindig könnyen megijedek, zavarba jövök néhány tanáromtól. Anya mesélte, hogy nekik volt egy oylan tanáruk, akitől mindenki félt, ő meg bátran ránézett, aztán a tanár őt békén hagyta, a többieket meg piszkálta. Ebben lehet valami? Vagy tanártól függ? Van olyan, aki kifejezetten nem szereti?
2013. márc. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, ez simán elképzelhető. Ha érzi a tanár, hogy félnek tőle, akkor könnyen felbátorodhatnak. (Nem csak tanár, de bárki)
2013. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez szimpátiát is kiválthat? Mert engem tanított két tanár, akik annak idején anyát is, aztán mikor megtudták, hogy a lánya vagyok.. nem tudom, valahogy máshogy álltak hozzám. Szóval elég mély nyomot hagyott bennük, vagy csak nincsenek hozzászokva, hogy olyan közvetlen velük a diák?
2013. márc. 25. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!