Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2hónapja váltottam sulit,...

2hónapja váltottam sulit, senkit nem ismerek. Az oktatással többnyire nincs bajom, de van 1-2 óra ahol a tanár lelki terrorba tart minket és az osztállyan se jövök ki. bővebben lent. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt érzem, hogy hiába van ott 1-2-3-4 ember akikkel jópofizok (az is csak felületes), az osztálytársaim többnyire utálattal néznek rám. Az órákon mindig szorongok, hogy mikor röhögnek ki stb.folyton azt érzem h kibeszélnek, mert a múltkor megláttam egy levelet ahol az egyik srác azt írta a padtársának h "az új csaj olyan idegesítő" ... amit azért nem értek mert tényleg nem feltünősködök, órákon nem dumálok, szünetekbe is általában a következő órára készülök. alapvetően eddig nem volt gondom a beilleszkedéssel de itt valahogy nem akar menni. szerintetek megérné megint sulit váltani?
2013. márc. 25. 19:55
 1/3 anonim válasza:
Szerintem az év végéig mindenképp maradj.Ha nem vagy végzős és év végéig sem rendeződik a helyzet akk érdemes váltanod.
2013. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy pont ezért vagy "idegesítő"? Mármint hogy látványosan szorongasz, minden röhögést magadra veszel, és látszólag tök stréber vagy? Ahogy írsz, az jön le hogy reggel bemész a terembe, leülsz a könyveidhez, órán te vagy a jókislány, alig szólsz három szót az osztályodhoz, ha valamin nevetnek rögtön magadra veszed, és így telik minden napod. Ha így van, próbálj nyitottabb lenni, kezdeményezz beszélgetést, és legyél kicsit LAZÁBB! Tapasztalatból mondom, mert régen én is ilyen voltam. Ültem a könyvem fölött, és azt hittem hogy rajtam nevetnek. Aztán rájöttem, hogy az esetek kb. 98%-ában valami hülyeségen, vagy épp egymáson. És legyél benne a balhékban! Nem baj, ha beszélgetsz órán, vagy "rosszalkodsz", mert most kell élned!Én is idegesítőnek tartanék egy ilyen "karótnyelt" osztálytársat! Vigyázz hogy ne csinálj baromságot (ivás, füvezés) szóval maradj önmagad, csak egy lazább kiadásban:)


Ha nem ilyen vagy, és az elején kezdeményeztél csak elzavartak, akkos bocsi, és az egész előzőt ugord át. Nem lehet másik osztályhoz átkérni magad sulin belül?

2013. márc. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult?
2017. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!