Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kélek segíts, hol találom meg...

Kélek segíts, hol találom meg a New English File Intermediate (zöld) megoldásait?

Figyelt kérdés

New English File Intermediate - Tankönyv megoldásai <-- Ez kellene nekem. : ) Sajnos neten nem találom, csak a munkafüzet van fent teljesen, egy oldalon... Valaki belinkelne nekem egy oldalt, ahol fent van a tankönyv megoldása is /esetleg meg a témazáró..:D/? Előző kérdésekből megnéztem párat, de TK-hoz megoldást nem találtam...

Kérlek segíts =)


2013. márc. 26. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne egyszerűbb, ha figyelnél órákon?
2013. márc. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem írtam alulra, hogy nem magamnak kutattam utána(feleslegesnek tartottam), hanem az egyik ismerősömnek, ebből szeretné magát leellenőrizni...! :)

Próbálj kicsit hasznosabb válaszokat írni! =))


Várom még mindig a válaszokat.

2013. márc. 26. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit egyértelműbb lenni és ne csak egy sunyi diáknak látszani =)) no offense.

Amúgy *****

Ez a tanári könyv, szerintem ebben benne vannak a dolgok, de ha neten rákeresel h New English File Intermediate key vagy Teacher's book akkor kiad egy csomó opciót.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2013. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!