Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közgázos szakok közül...

A közgázos szakok közül ezeken kívül (alkalmazott közgazdaságtan, közszolgálati, gazdaságelemzés, gazdaságinformatikus, műszaki menedzser, nemzetközi gazdálkodás) tényleg nincs már támogatott egyik egyetemen sem?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitel, gazdálkodás és menedzsment kereskedelem és marketing nincsenek egyáltalán államilag támogatva sehol. Hát akkor elmegyek inkább valami mérnöknek szerintem, ha ez így van.
2013. márc. 30. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy lesz támogatott, de 460 körül lesz a ponthatár.
2013. márc. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez így igaz. A hallgatói sztrájknak köszönhetően lesznek államilag támogatott helyek, de minimális férőhellyel. A pontszám pedig rendkívül magas lesz, csak a hallgatók "krémje" kerül majd be államira.

A többi, egyébként elképzelhetően sokkal tehetségesebb diák családja meg eldöntheti, hogy vállalja-e a kockázatot: tud letenni félévente negyedmilliót az asztalra, vagy sem.

2013. márc. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gazdaságinformatikusból tavaly több hely is volt, mint előtte, mert nem gazdasági szaknak minősül, hanem informatikusnak és ez gondolom most sem változott, továbbá a műszaki menedzser sem gazdasági szak.
2013. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!