Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Védőnőként vagy óvónőként...

Védőnőként vagy óvónőként könnyebb elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Védőnőként sokkal könnyebb. Bár a képzés is nehezebb.
2013. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm miatt kérdezem. Nagyon szeret gyerekekkel foglalkozni és nem tudja, hogy melyiket válassza. Okos lány, minden tantárgyból csak jó jegyei vannak, szóval neki tuti menni fog. :)
2013. ápr. 1. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Védőnő nem annyira gyerekekkel foglalkozik, sokkal inkább egészségügyi pálya. Természetesen a gyerek egészsége és egészséges fejlődése a védőnő elsődleges célja, de foglalkozik a várandós anyával, a terhesség ideje alatt..egészségügyi körülményekkel stb...Persze a gyerek fejlődésével is...
2013. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :D
2013. ápr. 1. 12:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a védőnő, de az óvónőivel is ellehet helyezkedni. Azt válassza, amelyiket jobb szeretné.
2013. ápr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól függ hol él. Pesten pl. lehet, hogy könnyű elhelyezkedni óvónőként, de pl. Baranyában nem annyira. Én 2 év próbálok, de eddig csak helyettesítettem. De talán most. :)


24n

2013. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

Fejér megye keleti részén él. Az jónak számít elhelyezkedés szempontjából?

2013. ápr. 19. 17:19
 8/10 anonim ***** válasza:
keress rá a megyédre a kozigallas.gov.hu -n
2013. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Védőnőkből nagy a hiány! Elég gyerekközpontú munka, pláne, ha vidékre kerül az ember!
2013. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. máj. 2. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!