Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor szűnik meg a jogviszonyom?

Mikor szűnik meg a jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Utolsó féléves vagyok főiskolán. Vettem fel diákhitelt, amit akkor kell elkezdeni törleszteni, ha megszűnik a hallgatói jogviszonyom. Sajnos úgy néz ki, teljesíteni fogom minden tárgyamat, de a szakdolgozatomat nem fogom tudni leadni, illetve ez okból nem tudok záróvizsgázni sem. Ha már csak ez a két dolog van vissza akkor marad a jogviszonyom vagy nem? Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 3. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A jogviszonyodnak akkor van vége, amikor a tantervi hálóban előírt tanulmányi kötelezettségeidet teljesíted, amikor minden tárgyaddal végzel. Tehát az senkit sem érdekel, hogy leadtad-e a szakdolgozatodat, vagy elmentél-e záróvizsgázni. Így ha ebben a félévben meg lesz minden tárgyad, akkor a félév véghével megszűnik a jogviszonyod.
2013. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem, mivel maga a szakdolgozat is kurzusként van felvéve.Akkor ezek szerint következő félévben már nem leszek hallgató, de akkor mi leszek? :)Hogyan fogok államvizsgázni?
2013. ápr. 3. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a szakdolgopzat tárgy, akkor azt a tárgyat is teljesítened kell, természetesen.

De a legegyszerűbb az lenne, ha bemennél a TO-ra és megkérdeznéd ott.

2013. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!