Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvosi asszisztens vagy...

Fogorvosi asszisztens vagy óvodai dajka?

Figyelt kérdés
Van már egy végzettségem (idegenforgalmi) 1 éve próbálok munkát találni, nem sikerül, gondoltam most elvégzek még egy tanfolyamot hátha nagyobb sikerrel járok csak nem tudom eldönteni melyik legyen az, szerintetek melyikre van nagyobb kereslet, melyikkel tudnék könnyebben elhelyezkedni akár itthon akár külföldön, nagyon el vagyok keseredve hogy egyszerűen minden nap az álláshirdetéseket böngészem 20 millió helyre elküldtem az önéletrajzomat és egyszerűen nem tudok munkát találni, várom a véleményeteket. Előre is köszönöm.

2013. ápr. 4. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson dajkának menni :(


Egyértelműen a fogorvosi asszisztens. Pláne, ha tervben van a külföld is.


Sok sikert hozzá!

2013. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

dajka ne, múltkor is hallottam, h egy állásra 72en jelentkeztek : / és már régebben is hasonlót. vagyis valószínűleg ott ahol laksz, ott is mindenki elvégezte ezt. :/

inkább fogorvosi...de előtte nézz szét, h egyáltalán mennyi fogorvos van a közeledben, vagyis ha nagyvárosban laksz, akkor van esélyed ilyen munkát találni, de vidéken városonként 1-2 fogdoki van és az asszisztensei a dokinak, mellette halnak meg kábé : /

2013. ápr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, én is a fogorvosi mellett döntöttem, Budapesthez közel lakom úgy hogy szerencsére eléggé sok lehetőségem van.


Köszönöm a válaszokat :)

2013. ápr. 8. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!