Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szóbeli érettségi vizsgán...

Ha szóbeli érettségi vizsgán az ember nem tud semmit hozzászólni a témához?

Figyelt kérdés
Akkor megmondja hogy nem tudom és kimegy?

2013. ápr. 5. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzhat pót tételt ha az sem megy akkor megbukott, és a többi tantárgyból is húzhat ha az sem akkor úgyis kiküldik.
2013. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön húzás után, vagy kidolgozás közben (de ilyenkor már kevesebb időd marad az újra) visszaadod, és húzol helyette egy másikat, csak ilyenkor hármasnál (?) jobb nem lehet, akkor se ha hibátlanul mondod el. Harmadik lehetőség nincs.

Amúgy azt mindenképpen butaság megmondani, hogy nem tudod, valamit azért mindig össze lehet szedni, a tanár is kérdezhet, rávezethet a megoldásra.

2013. ápr. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Húzol póttételt, ha azt sem tudod, akkor megbuktál. A tanárok segítenek. Konkrétan nálunk volt, akinek lesúgta a tanár és így lett meg neki a kettese. Póttételnél a kapott pontszámot elosztják kettővel.
2013. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan tételt húztam amiről egy szót nem tudtam, az volt az egyetlen, amire azt mondtam, csak azt ne. Elolvastam a forrást, kiírtam belőle mindent meg leírtam ami eszembe jutott még hozzá és úgy előadtam hogy külön kiemeltek amikor megkaptuk az érettségit hogy én abból a tárgyból nagyon jól feleltem:D. Itt a lélekjelenléten múlik minden, az anyag nagy részét megkapod, úgyhogy olyan nincs, hogy nem tudsz mondani semmit sem róla.
2013. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!
2013. ápr. 7. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!